czwartek, 21 czerwca 2018

Trening KUNG-TFU, czyli jak kupować na Gearbest?


Pierwszy wpis na blogu musi być z przytupem, a właściwie z...przykopem...? 

Nie wiem czy istnieje coś takiego jak przykop, ale zdecydowanie bardziej kojarzy mi się to z dzisiejszym tematem niż przytup ponieważ dzisiaj drogi czytelniku doświadczysz czegoś nadzwyczajnego! Dowiesz się jak kupować na Gearbest metodą KUNF-FU (w sumie to miało być KUNG- TFU bo tak naprawdę to my na KUNG-FU nie za bardzo się znamy, ale KUNG-FU w języku chińskim podobno oznacza osiągnięcie wysokiego poziomu w jakiejś dziedzinie, więc w sumie nawet pasuje).    


Znalezione obrazy dla zapytania kung-fu funny gifTak więc mój drogi Padawanie, podciągnij skarpety, przygotuj swój miecz świetlny, załóż szlafrok  (cholera...coś to chyba nie to uniwersum ;)), pożegnaj się z rodziną i wyrusz z Shire w podróż która pozwoli Ci założyć konto użytkownika na gearbest.com


Przed Tobą 9 lekcji, które sprawią, że staniesz się mistrzem gearbest.   

Lekcja 1

Zrób wejście smoka na stronę gearbest.com, a potem delikatnie, jak kwiat lotosu płynący po tafli jeziora, najedź kursorem na napis "Sign in".

Lekcja 2 

Pod spodem pojawi się okienko z napisem "Register". Kliknij je dynamicznie, lecz łagodnie, przyjmując postawę poskromionego tygrysa.Lekcja 3

W kolejnym oknie upewnij się, że jesteś na zakładce "Register", a nie "Sign In". Oddaj się medytacji nad danymi takimi jak Twój obecny e-mail i wymyśl hasło tak trudne, aby żaden wróg nie mógł się go domyślić. 

Lekcja 4

Wykorzystaj uderzenie piętą, aby wcisnąć przycisk "REGISTER".


PRZERWA NA... 

zamknij ślepia i swoim wewnętrznym uchem usłysz błogi dźwięk przychodzącej wiadomości zwiastującej dołączenie do grona użytkowników Gearbest.
Lekcja 5

Otwórz zwój mailowy od gearbesta i aktywuj swoje konto przyciskiem " Subscribe and get 60 points". Otwórz wewnętrzny przepływ CHI(psów xD) i za rejestrację odbierz 60 smoczych punktów. Bądź mądrym mistrzem, spożytkuj je rozsądnie. Dzięki nim możesz obniżyć cenę wybranego przez Ciebie produktu. Punkty możesz zdobywać w wielu stylach, na przykład przenosić swoje duchowe i fizyczne doświadczenia na zwoje komentarzy  w formie opinii o przedmiocie.GOTOWE! Osiągnąłeś pierwszy stopień wtajemniczenia w zakupy na portalu Gearbest. Przed Tobą kolejny etap drogi, czyli pierwsza walka o zakupy! 


Lekcja 6

Musisz wytężyć swoje zmysły i myślami wrócić do poprzednich lekcji. Na głównej stronie odszukaj  obrazek księżyca unoszącego się ponad górą, kliknij z pół obrotu przycisk "Sign in". Odnajdź zwój z zaszyfrowanymi danymi do logowania i wprowadź je w okienko, które się pojawiło. Kliknij przycisk "Sign in".
Teraz przeniesiesz się do innego wymiaru, do krainy Gearbest. Użyj szybko swoich umiejętności zwiadowczych, aby wyszukać interesujący Cię przedmiot. Proces zakupu rozpoczyna się po kliknięciu przycisku "Buy now".Czas na medytację

Teraz czeka Cię krok jednorazowy, lecz decydujący o przyszłości Twoich paczek. Określ gdzie zamówiona paczka ma zostać dostarczona. Wpisz adres swojego DOJO.   Lekcja 7

Czeka Cię jeden z najcięższych etapów, ale możesz go spokojnie przespać jeżeli nie posiadasz kuponu. W oknie "Use coupon" wpisz potężne zaklęcie, które umożliwi dobrym duchom obniżenie ceny wybranego przedmiotu. Im potężniejsze zaklęcie, tym większa obniżka. Użyj ataku wściekłej pięści węża ogrodowego, aby wdusić przycisk "Apply".  Magiczne kupony obniżające cenę znajdziesz na facebookowej grupie Zakupy z Chin: Aliexpress, Gearbest i inne :) (KLIK) 


Wybierz rodzaj przesyłki, może być rejestrowana lub nie. Przy droższych przedmiotach (na przykład gdy decydujesz się na zakup odkurzacza do Twojego DOJO) najlepiej wybierz opcję "Priority line", wtedy nie będziesz musiał stanąć do walki z potężnym przeciwnikiem, jakim jest cło. Przy innych rodzajach przesyłki droższych rzeczy, jest ryzyko, że go spotkasz. Lekcja 8


Sprawdź czy próba okazała się pomyślna. W tabelce w prawym dolnym rogu jest podsumowanie całego zamówienia. W linijce "Coupon" powinna pojawić się szczodra, lecz godna Ciebie obniżka. W wierszu "Grand Total" pojawi się cena, wraz z wysyłką, jaką musimy wysupłać z naszego...szlafroka. Pozostaje nam wcisnąć przycisk "Place Your Order" w stylu pijanego mistrza. Przeniesie nas do finalnego etapu. 
Lekcja 9
Ostatni etap. Ostateczny sprawdzian siły fizycznej i potęgi ducha. Wyobraź sobie, że musisz zjeść surowego szparaga w liściach męczennicy polanego sokiem z dżdżownic. Ten etap w niczym nie będzie tego wyobrażenia przypominał.  

Kolejne okno to ekran płatności. Wybierz preferowaną formę płatności (najlepiej PayPal, a jeżeli chcesz płacić w złotówkach to opcja Przelewy24 pojawia się przy zakupach powyżej $2). Przygotuj się do wyprowadzenia najsilniejszego ataku w stronę przycisku "Pay $". Zbierz swą moc (mam tę moc...mam tę moc lalala) i wyprowadź atak szalejącej pandy tańczącej na kropli rosy, plującej kwasem, zionącej czosnkiem i strzelającej laserami z oczodołów. Kiedy opadnie kurz po walce i już podniesiesz się z podłogi, a ktoś pomoże Ci ponastawiać zwichnięte kończyny(twój kot/pies/żółw już nigdy nie spojrzy na Ciebie tak samo), wyciągniesz myszkę, która w ferworze walki wpadła do akwarium i przyniesiesz monitor, który z ekscytacji wyrzuciłeś wcześniej przez okno,Twoim oczom ukaże się ekran potwierdzający zakup. 
Gratulacje! Jesteś mistrzem Gearbest. Jak powiedział wielki mistrz (wujek Spidermana) "Z wielką mocą przychodzi wielka odpowiedzialność". Bądź mądrym i rozsądnym mistrzem. Szukaj zaklęć obniżających stylem galopującej żaby. Kupuj dużo, płać mało i oczekuj posłańca z Twoją paczką. W razie problemów załóż spór. Wpadnij też na fejsa żeby polubić Pandokazje i na naszą super grupę z okazjami Zakupy z Chin: Aliexpress, Gearbest i inne.

Praktyka czyni mistrza, więc trenuj, kupuj, walcz i toleruj laktozę!

TAKO RZECZE PANDARYN 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz